Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Sign in to follow this  
AlexRed

Aplicatii Helper Noiembrie[ON]

Recommended Posts

Cerinte pentru a aplica:

1. Sa cunoasteti pe cat posibil comenzi din GM, deoarece din acestea se vor sustine testele,

2. Sa aveti o oarecare experienta & implicare pe serverul nostru [ ma voi uita in arhiva la posturile facute de voi in sugestii/reclamatii/etc ... ]

3. Activitate cat mai mare & respectarea disponibilitatii scrise in cerere. Dorim sa avem macar 2 helperi si dimineata si la pranz si seara. 

Model:

Nickname:

Nume real:

Varsta:

Experienta SA:MP:
Experienta Staff SA:MP:
Disponibilitate [ dimineata/pranz/seara sau interval orar ]:

Cu ce ai ajutat în trecut serverul nostru?:

Cu ce ai putea ajuta serverul nostru?:
Vechime pe comunitate/server :

Edited by Mush

Nickname:Skillet

Nume real:Mihai 

Varsta:18

Experienta SA:MP:5 ani
Experienta Staff SA:MP:1 an-2
Disponibilitate [ dimineata/pranz/seara sau interval orar ]:7 ore/zi,minim

Cu ce ai ajutat în trecut serverul nostru?:Am ajutat o multime de playeri,am donat,am adus jucatori pe server...

Cu ce ai putea ajuta serverul nostru?:Facand evenimente,tinand serverul cat mai activi,aducat multi jucatori si diverse.
Vechime pe comunitate/server :5 ani

Edited by Skillet

Nickname: Alin

Nume real: Alin

Varsta: 22

Experienta SA:MP: Aproximativ 8 ani
Experienta Staff SA:MP: Aproximativ 3 ani
Disponibilitate [ dimineata/pranz/seara sau interval orar ]: Nu exista un interval anume, cand si cum pot

Cu ce ai ajutat în trecut serverul nostru?: Cu multe

Cu ce ai putea ajuta serverul nostru?: Cu multe
Vechime pe comunitate/server: PNN

Nickname: EzekieL

Nume real: Madalin

Varsta: 19

Experienta SA:MP: vreo 9, 10 cred
Experienta Staff SA:MP:am ceva experianta, nu mai stiu sigur cat.. am mai fost in trecut si admin pe blackgun
Disponibilitate [ dimineata/pranz/seara sau interval orar ]: pai.. de la ora 16 pana seara tarziu pot sta pe joc

Cu ce ai ajutat în trecut serverul nostru?: Am adus playeri de multe ori.. in special in mafii... cand eram helper/admin dadeam ad uri pe fb, discord cu sv.., eram activ.. faceam eventuri.. nu se plictisea lumea

Cu ce ai putea ajuta serverul nostru?: acelasi lucru.. pot fi activ ceva timp pe zi, pot face eventuri, ajuta playerii... pot da ad uri pe fb, discord, etc cu sv ul..
Vechime pe comunitate/server : pe server joc de cand s a deschis.. iar pe comunitate.. jucam si pe playnion dar nu jucam cine stie ce  ca eram prea mic.. de multe ori jucam cand mergeam la un var.

Nickname: SpanTaN.

Nume real: Ion

Varsta: 16

Experienta SA:MP: 6 ani
Experienta Staff SA:MP: deloc
Disponibilitate [ dimineata/pranz/seara sau interval orar ]: 6 ore

Cu ce ai ajutat în trecut serverul nostru?: Am adus multe sugestii pentru imbunatatirea serverului , am ajutat playeri noi etc..

Cu ce ai putea ajuta serverul nostru?: Cu ce va fi nevoie
Vechime pe comunitate/server : Joc de cand s-a lansat ,,BlackGun,,

Nickname:Flavius

Nume real:Flavius

Varsta:21

Experienta SA:MP:7+
Experienta Staff SA:MP:Fost Admin 3 aici
Disponibilitate [ dimineata/pranz/seara sau interval orar ]:În mare parte toată ziua

Cu ce ai ajutat în trecut serverul nostru?:activitate și cu ce am ajutat și pana acum

Cu ce ai putea ajuta serverul nostru?:
Vechime pe comunitate/server :2014

Nickname: kepa

Nume real: Cristian

Varsta: 24

Experienta SA:MP: din 2010 joc
Experienta Staff SA:MP: am fost pe mai multe servere inclusiv aici.
Disponibilitate [ dimineata/pranz/seara sau interval orar ]: am mai mult timp seara 5h+

Cu ce ai ajutat în trecut serverul nostru?: Implicare, reclama, playeri.

Cu ce ai putea ajuta serverul nostru?: cu ce va fi nevoie.
Vechime pe comunitate/server : destul de mult

Nickname: alPacinO.

Nume real: Gabriel

Varsta: 21

Experienta SA:MP: din 2012
Experienta Staff SA:MP: 0 barat
Disponibilitate [ dimineata/pranz/seara sau interval orar ]: dimineata/pranz/seara incepand de pe la 8/10 dimineata

Cu ce ai ajutat în trecut serverul nostru?: reclama/am adus playeri

Cu ce ai putea ajuta serverul nostru?: tot ce mi se cere
Vechime pe comunitate/server : din 2012

ba ******** asa aplicatii facute la misto smr de am mai vazut. Culmea ca le mai si accepta adiminii ca vz domne are experienta . Degeaba daca nu scrie si nu convinge prin aplicatie, nici nu sunt citite. Numai raspunsuri cu " ce am facut si pana acum" "cu multe" cu sloboz 

Si eu o sa primesc un warn frumos ca am spus asta aici, iar astia ca isi bat joc de aplicatii de Helper, primesc si helper 😹 

Edited by RTZ
limbaj

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...