Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Sign in to follow this  
ArthuR

BLACKGUN GF - NEW ERA - Duminica 16:00

Recommended Posts

On 6/23/2021 at 1:00 PM, ArthuR said:

Salutare, probabil multi asteptati acest anunt.

Este oficial, duminica la ora 16:00 vom redeschide serverul, dupa cum bine stiti, am dat Wipe, dar VIP/NRG pentru cei care au donat pentru acest server incepand cu 2012, le veti avea in continuare.

De ce? Suntem unicul server de tip GodFather care a rezistat aproximativ 10 ani, cu mici perioade de intrerupere, dar in tot acest timp noi am incercat sa va oferim un joc cat mai placut si sa nu va dezamagim, la fel sa tinem cont de ajutorul vostru acordat pentru server.

Suntem si am fost o comunitate destul de mare, dar mereu am avut printre noi jucatori care ne-au atacat intr-un mod direct sau indirect. De aceasta data speram sa apreciati efortul nostru de a mai deschide ceva in SA:MP in 2021. Daca o sa-l aveti si in 2022 si poate mai tarziu? Depinde de voi, noi suntem aici sa venim mereu cu improvement-uri si orice aveti nevoie ca sa va distracti.

La deschidere vom avea 2 mari youtuberi care ne vor promova serverul, in continuare o sa vedem, am in plan  sa discut cu ei sa faca mai multe serii la noi, sunt sigur ca o sa le placa serverul, dar o sa vedem si reactia lor.

Nu am uitat de Rage MP, in continuare lucram si acolo, e un domeniu mai nou si nu putem deocamdata sa aproximam cand o sa fie gata, dar am avansat destul de mult.

Probabil ati urmarit update-urile care se fac pentru wipe, speram sa apreciati munca, o sa anunte si @iSnake ceva noutati in acest topic..

O sa fie multe premii pt activitate pt inceput, odihniti calculatoarele  ca dupa nu le mai scoateti din priza.

Oricine are sansa la staff/leader, avem nevoie de implicare.

Pe langa update-urile deja postate:

A fost adaugat un nou eveniment: Hot Airline.
Evenimentul va rula pe server din ora in ora, este asemanator cu fostul Hot Airline 2018.
Un cadou se va spawna random prin San Andreas, se vor folosi arme de foc (Deagle, Shotgun, Mp5, AK47 si M4 pentru a-l distruge)
Fiecare jucator este recompensat in functie de daunele provocate. (Locurile 1-3: Bani, RP si Perle, restul participantilor: Bani)
Exista 3 nivele de cadouri. (cu cat lvl este mai mare, cu atat si hp-ul este mai mare)
Folosind comanda </el> jucatorii vor putea verifica si statusul evenimentului Hot Airline.

A fost schimbat background-ul de login/register.
Spawn-ul civililor a fost inlocuit cu un alt spawn clasic.
Au fost efectuate mici modificari de design asupra textelor si pickup-urilor caselor si bizurilor.
Reward-ul zilnic nu va mai incepe de la ziua 0, ci direct de la ziua 1. (practic jucatorii nu mai sunt nevoiti sa astepte o zi in plus pentru prima recompensa)

Asteptam orice parere a voastra in acest topic, si cel mai important, anuntati-va familia.

#blackgun #family 

bagati factiunea taxi

Pai uber este gen job , iar taxi este factiune ceea ce suna mai bine , dar nu prea sunt playeri cu cine sa faci taxi ?