Jump to content

Aplicații Helperi


stfxbc
 Share

Recommended Posts

Pentru a fi luat în considerare pentru funcția de helper trebuie sa aveți un istoric pozitiv și o reputație bună pe server. La teste este nevoie sa cunoașteți sistemele serverului, regulamentul general al serverului și regulamentul helperi.

Cerințe suplimentare: minim lvl 5 și 20 de ore active în ultima luna.

 

Model postare:

 

Nick:

Nume real:

Varsta:

Experiența Sa:mp :

Experiența Sa:mp staff :

Disponibilitate pe server(câte ore pe zi aproximativ) :

O scurta descriere despre tine:

Poza stats :

Discord:

 

Link Regulamnete:

https://blackgun.ro/forum/forum/70-regulament-samp/

 

Dacă ați fost selectați pentru a susține testele nu întrebați și insistați cu întrebări de genul : "când se dau testele?" .Va vom anunță noi, în caz contrar aplicația nu se ia în considerare și sunteți picați din start.

Edited by stfxbc
Link to comment
Share on other sites

Nick: Suprem

Nume real: Alex

Varsta: 24

Experiența Sa:mp : din 2008 pana in prezent.

Experiența Sa:mp staff : 4 ani.

Disponibilitate pe server(câte ore pe zi aproximativ) : intre 5 si 8 ore.

O scurta descriere despre tine: Ma cunoasteti destul de bine, mai ales cei vechi din staf, o descriere ar fi ca sunt o persoana prompta, atenta la detalii si destul de calma. Destul de activa pe server. In cazul unei sanse de helper voi fi foarte activ cu evenimente.

Poza stats : https://imgur.com/a/JPkCb1v

Discord: 1tapsupremacy

Edited by suprem.
Link to comment
Share on other sites

Nick: zevrone.

Nume real: Basa Andrei.

Varsta: 24.

Experiența SA:MP: Experiență foarte înaltă de aproximativ 14 ani.

Experiența SA:MP Staff: În tot acești ani am fost de nenumărate ori Admin și Helper.

Disponibilitate pe server(câte ore pe zi aproximativ) : Activitatea mea este destul de mare ca să zic cu aproximație cam 13-14 ore.

O scurta descriere despre tine: Un băiat de treabă și cu capul pe umeri, practic fitness-ul de 6 ani și majoritatea timpului mi-l petrec în sală și ocazional câte un fotbal.

Poza stats : https://imgur.com/a/N02u8XD

Discord: Nu folosesc.

Edited by zevrone
Link to comment
Share on other sites

Nick:  Blu3HaSky[HPT]

Nume real:  Andrei Robert

Varsta: 26.

Experiența SA:MP: Experiență de aproximativ 12 13 ani 

Experiența SA:MP Staff:  Am mai fost helper si admin si am ajutat cum am putut.  

Disponibilitate pe server(câte ore pe zi aproximativ) : Activitatea este dupa 17 in cursul saptamanii iar in weekend pot fi disponibil mai mult.

O scurta descriere despre tine:  Activitate ,experienta , putine riduri , deja stiti.

Poza stats : /check

Link to comment
Share on other sites

Nick: Smokey20

Nume real: Filibiu Andre

Varsta: 14

Experiența Sa:mp : 6-7 ani

Experiența Sa:mp staff : Pe acest server nu am, dar pe alt server am.

Disponibilitate pe server(câte ore pe zi aproximativ) : 3-4 ore.

O scurta descriere despre tine: Sunt Andrei, am varsta de 14 ani si sunt din Constanta. Sunt o persoana ambitioasa ce nu renunta la ce isi propune, imi place sa ma joc pe pc diverse jocuri, ca hobby-uri am ciclismul, inotul, gaming-ul si sportul. Imi place sa fac caterinca cu prietenii dar sunt mereu serios atunci cand este cazul. Ma pricep in coordonarea proprie a actiunilor mele si sunt o persoana calma.

Poza stats : https://imgur.com/a/t7m1tKG (este de ieri dar acum am 6/10 rp, cam atat)

Discord: smokey20_

Link to comment
Share on other sites

La 04.05.2024 at 11:08, zevrone a spus:

Nick: zevrone.

Nume real: Basa Andrei.

Varsta: 24.

Experiența SA:MP: Experiență foarte înaltă de aproximativ 14 ani.

Experiența SA:MP Staff: În tot acești ani am fost de nenumărate ori Admin și Helper.

Disponibilitate pe server(câte ore pe zi aproximativ) : Activitatea mea este destul de mare ca să zic cu aproximație cam 13-14 ore.

O scurta descriere despre tine: Un băiat de treabă și cu capul pe umeri, practic fitness-ul de 6 ani și majoritatea timpului mi-l petrec în sală și ocazional câte un fotbal.

Poza stats : https://imgur.com/a/N02u8XD

Discord: Nu folosesc.

ACCEPTAT PENTRU TESTE.

Link to comment
Share on other sites

La 04.05.2024 at 11:59, Blu3HaSky.Meow a spus:

Nick:  Blu3HaSky[HPT]

Nume real:  Andrei Robert

Varsta: 26.

Experiența SA:MP: Experiență de aproximativ 12 13 ani 

Experiența SA:MP Staff:  Am mai fost helper si admin si am ajutat cum am putut.  

Disponibilitate pe server(câte ore pe zi aproximativ) : Activitatea este dupa 17 in cursul saptamanii iar in weekend pot fi disponibil mai mult.

O scurta descriere despre tine:  Activitate ,experienta , putine riduri , deja stiti.

Poza stats : /check

Acceptat pentru teste. 

Link to comment
Share on other sites

  • stfxbc locked this topic
  • stfxbc unlocked this topic

Nick: Akshan

Nume real: Cristian

Varsta: 26 de ani

Experiența Sa:mp : Aproximativ 14 ani, dar având câteva pauze.

Experiența Sa:mp staff : Nu știu exact. Dacă luăm în calcul toate serverele, undeva la șase, poate șapte.

Disponibilitate pe server(câte ore pe zi aproximativ) : Lucrez, așa că în timpul săptămânii intru după ora 17:00. Deci, poate trei, patru sau cinci ore.

O scurta descriere despre tine: Salutare! Mă numesc Cristian și am aproape 27 de ani. Lucrez în comerț, mai exact la biroul unei fabrici de mezeluri. Aceasta deține și magazine, mai exact 14. Vă asigur, am suficientă răbdare și calmitate. Contrar spuselor, sunt o persoană foarte diferită, cu un vibe pe care îl împărtășește cu toată lumea. Aș zice clovn, dar sună urât. Îmi place să ajut și să fie omul mulțumit, lucru pe care îl consider un avantaj în anumite situații. (Nu mereu, pentru că nu toți merită). Îmi place foarte mult muzica, încă sunt adeptul melodiilor vechi, nu m-am putut adapta noii generații. Ar fi mai multe de spus, dar ați cerut o descriere scurtă. Majoritatea deja mă cunosc, iar cei care încă nu o fac, să ne auzim cu bine. Peace!

Poza stats :https://imgur.com/a/Ad0qsHe

Discord: Nu folosesc, sincer.

Edited by Chaos47
Link to comment
Share on other sites

  • stfxbc locked this topic
  • stfxbc unlocked this topic

Nick:Zoom

Nume real: Mihai

Varsta:21

Experiența Sa:mp :7 ani

Experiența Sa:mp staff :2 ani

Disponibilitate pe server(câte ore pe zi aproximativ) :7-8

O scurta descriere despre tine:Mă numesc Mihai,am vârsta frumoasa de 21 de ani ,sunt o persoana dornica sa ajute jucătorii in nelămuriri și aplic pentru această funcție.

Poza stats :

Discord:zoom036729

Link to comment
Share on other sites

Nick JumyRO

Nume real: Lucian

Varsta: 23

Experiența Sa:mp :13 ani

Experiența Sa:mp staff :3-4 ani

Disponibilitate pe server(câte ore pe zi aproximativ) : Sincer sa fiu de cand muncesc ca si curier, pot ajunge sa joc maxim 3-4h ore maxim pe zi, uneori mai mult depinde de program cum ies.

O scurta descriere despre tine: Mă numesc Lucian, ,sunt o persoana care se implica mereu atunci cand situatia o cere, nu ezita sa faca fata provocarilor si este foarte calma in mare parte a timpului,  dar pot fi si o mare tornada si haos atunci cand simt ca am dreptate.. 

Poza stats :https://postimg.cc/QHbFxJ5t

Link to comment
Share on other sites

Nick: Marusky

Nume real: Demian

Varsta: 21

Experiența Sa:mp : 2015

Experiența Sa:mp staff : da

Disponibilitate pe server(câte ore pe zi aproximativ) : 3-4h jucate

O scurta descriere despre tine: Imi place viata imi da speranta

Poza stats : imgur.com/a/QRIVrzD

Discord: medemian

Link to comment
Share on other sites

La 03.06.2024 at 20:29, Jumy a spus:

Nick JumyRO

Nume real: Lucian

Varsta: 23

Experiența Sa:mp :13 ani

Experiența Sa:mp staff :3-4 ani

Disponibilitate pe server(câte ore pe zi aproximativ) : Sincer sa fiu de cand muncesc ca si curier, pot ajunge sa joc maxim 3-4h ore maxim pe zi, uneori mai mult depinde de program cum ies.

O scurta descriere despre tine: Mă numesc Lucian, ,sunt o persoana care se implica mereu atunci cand situatia o cere, nu ezita sa faca fata provocarilor si este foarte calma in mare parte a timpului,  dar pot fi si o mare tornada si haos atunci cand simt ca am dreptate.. 

Poza stats :https://postimg.cc/QHbFxJ5t

Acceptat pentru teste.

Link to comment
Share on other sites

La 04.06.2024 at 13:17, Demian.Marusky a spus:

Nick: Marusky

Nume real: Demian

Varsta: 21

Experiența Sa:mp : 2015

Experiența Sa:mp staff : da

Disponibilitate pe server(câte ore pe zi aproximativ) : 3-4h jucate

O scurta descriere despre tine: Imi place viata imi da speranta

Poza stats : imgur.com/a/QRIVrzD

Discord: medemian

Respins pentru istoricul negativ al sancțiunilor pe server.

Link to comment
Share on other sites

  • stfxbc locked this topic
  • stfxbc unlocked this topic

Nick: vdN

Nume real: Vlad

Varsta: 25

Experiența Sa:mp : 2012

Experiența Sa:mp staff : am trecut prin toate gradele

Disponibilitate pe server(câte ore pe zi aproximativ) : 3-4 ore  sau mai mult depinde de zi 

O scurta descriere despre tine: Sunt o persoana calma, serioasa si mereu mi-a placut sa ajut lumea 

Poza stats :  https://postimg.cc/QHfSQYxZ

Discord: vdn2599

Link to comment
Share on other sites

Nick: TNI_Nebunu.mppv

Nume real: Toni

Varsta: 22

Experiența Sa:mp : aprox 12-13 ani

Experiența Sa:mp staff : destula

Disponibilitate pe server(câte ore pe zi aproximativ) : depinde de zi dar minim 3 ore/zi pot

O scurta descriere despre tine: Sunt aici ca sa ma distrez, sa rad cu lumea si sa ma simt bine dar sunt si serios unde este cazul.

Poza stats : https://imgur.com/a/IYt9oAV

Discord: .tniambmw

Link to comment
Share on other sites

  • At3nT4T locked this topic
  • stfxbc unlocked this topic
  • 1 month later...

Nick: Agent.007

Nume real: Andrei

Varsta: 27

Experiența Sa:mp :  2010 - prezent

Experiența Sa:mp staff : Am mai avut functii pe alte servere .

Disponibilitate pe server(câte ore pe zi aproximativ) : 3/4 ore pe zi

O scurta descriere despre tine: Salut , ma numesc Andrei si am 27 ani . Locuiesc in Bragadiru si lucrez la STB Bucuresti .

Poza stats : 

Quote

0SrO5bW.png

Discord: pandrei97

Edited by Agent007
Link to comment
Share on other sites

  • s0uNNNd. locked this topic
  • stfxbc unlocked this topic
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nick: blueeyes

Nume real:nicoleta

Varsta:-

Experiența Sa:mp :cativa ani

Experiența Sa:mp staff : da este 

Disponibilitate pe server(câte ore pe zi aproximativ) : cel putin 2 ore

O scurta descriere despre tine: ca un vulcan

Poza stats :

Discord:

Link to comment
Share on other sites

Nick: [BLMK]Marinel.EXE.

Nume real: Eșanu Marinel Daniel

Varsta: 15 ani

Experiența Sa:mp : 3-4 ani

Experiența Sa:mp staff : 5-6 luni

Disponibilitate pe server(câte ore pe zi aproximativ) : 4-5 ore

O scurta descriere despre tine:Imi place fotbalul si imi place sa cooperez cu ceilalti colegi ,imi place sa fiu calm si sa mi rezolv problemele singur

Poza stats : https://imgur.com/a/mQKps5g

Discord: marinel.exe

Link to comment
Share on other sites

Nick: Jumy

Nume real: Lucian Huma

Varsta: 23 ani

Experiența Sa:mp : 11-12 ani

Experiența Sa:mp staff : Pana in 3-5 ani de experienta

Disponibilitate pe server(câte ore pe zi aproximativ) : Pot sa activez pe server in jur de 5-6-7ore ( am si alte responsabilitati real-life)

O scurta descriere despre tine:  Sunt un baiat simplu, muncitor, imi place sa ajut oamenii prin modul meu de a ajuta.. consider ca sunt si o fire blanda calma in majoritatea timpului, imi place sa fac lucrurile calculat si bine organizat.. inainte sa actionez gandesc de 2 ori acea chestie. Despre mine mai pot spune ca imi place mult sa joc fotbal, sa ies afara cu prietenii sa bem ceva sa ne relaxam sau sa ne simtim bine. Am si anumite vicii cum ar fi: fumatul+alcoolul.. mai multe va las pe voi sa descoperiti, va pup! 

Poza stats :  https://postimg.cc/phLKF9X0

Discord: Jumy#4334 sau jumy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...